Kryefjala Logo

Dafina Zeqiri qesh me Dafinën e para 15 viteve

2 vite më parë

Dafina Zeqiri është shfaqur për publikun në vitin 2007 dhe që atëherë kanë kaluar plot 15 vite që është pjesë e showbizit shqiptarë.

Shumë hite, albume dhe një tentativë (le të themi jo shumë e suksesshme) për karrierë ndërkombëtare, por që nuk ja zbehu aspak suksesin që ka ndërtuar deri tani.

Pak orë më parë ajo ka postuar një “story” në Instagram një video nga fillimet e karrierës së saj, ku tregon se sa është rritur në skenë me kalimin e viteve. “Ok Dafina e re, këndo”, shkruan ajo në mbishkrimin e kësaj fotoje.

E45CE80F 2A85 47B9 97D1 227539A7586B

Albumi i saj i fundit “Dafinë moj” ishte i suksesshëm dhe me shumë bashkëpunime, ndaj jo më kot artistja është duke bërë pafund koncerte në të gjitha trojet shqipfolëse.

Të ngjashme