Kryefjala Logo

Dafina Zeqiri ofendon make-artistin shqiptar: Je sociopat!

23 Dhjetor, 2022 | 1:09 pm

Ju e dini që artistet (kryesisht vajzat dhe zonjat) kanë një raport shumë të ngushtë me make-up artistët e tyre. Dafina Zeqiri ka patur dikur një mik që se ka më, dhe ai është make-up artisti, Arbër Bytyqi. Në një postim në Instagram Dafina nuk është kursyer aspak në komente për Arbrin duke e quajtur edhe Sociopat.

“Arbër rrenc Bytyqi MUA [make up artist]! Mjaft postove foto shumë të edituara të miat! Të miat në përgjithësi! Ne nuk punojmë bashkë! Ti e di mirë pse!,” shkruan Dafina. “Je një nga njerëzit më fals që kam njohur në këtë industri! Një gënjeshtar! Mjaft! Më postove! “Mua”! Pikë! Nuk veproj kështu zakonisht, por dreqi e mori! Ti je një sociopat!”

Se çfarë ka ndodhur mes tyre kjo mbetet për tu parë në vijim.

72DA356A 8223 48BB BC03 FB37B3692E8C

Të ngjashme