Kryefjala Logo

Dafina Zeqiri me probleme shëndetësore, anullon koncertin

3 Gusht, 2023 | 1:13 pm

Dafina Zeqiri ka patur një verë të mbushur me koncerte, gjë e cila ka sjellë edhe probleme shëndetësore.

Si shkak e tyre, ajo është detyruar të anulojë koncertin e saj të paraparë në Pejë dhe për këtë ka kërkuar falje publikisht.

Menaxheri i artistes ndau lajmin se për arsye shëndetësore, Dafina nuk mundi të performojë mbrëmë në Pejë.

“KERKOJ FALJE PER MUNGESEN NE PEJE SONTE PER SHKAQE SHENDETESORE, JU PREMTOJ OE SHUME SHPEJT DO TJU SJELLI NJE SUPER SHOW PER JU ! E JUAJA, DAFINA”

D0FD9357 C891 4156 BD38 C65FE663F332

Të ngjashme