Dafina Zeqiri lë edhe Dj Geek…?!

6 muaj më parë

Një tjetër prej çiftevetë showbiz-it është në krizë dashurie dhe e kemi fjalën për Dafina Zeqirin dhe DJ Geek.Ata më nuk ndiqen në Instagram dhe fotot e tyre të përbashkëta nuk gjenden më në rrjetet e tyre sociale, andaj dhe mediat kanë nisur të merren me aludimet e para rreth një  ndarjeje të mundshme.

Vetëm dy javë më parë Dafina ishte e ftuar në Klan Kosova në emisionin Oxygen ku thuhet se këngëtarja e njohur shoqërohej edhe nga Geek. Mes tjerash, Zeqiri foli edhe për një periudhë krize në të cilën ka nxjerrë një prej këngëve më të mira të saj, saktësisht kur ishte e ndarë nga Genci. Është kjo një tjetër krizë e përkohshme apo diçka definitive?

Do na duhet të presim edhe pak për këtë pjesë.

Të ngjashme