Dafina Zeqiri hedh dyshime mbi produksionin e Big Brother pas eleminimit te Pm&Dagz

8 muaj më parë

Te premten “sovrani” zgjodhi te eleminonte Dj Kosovar Pm&Dagz.

Vendim ky qe cuditerisht habiti edhe vete “sovranin” qe i nxori.Mes njerezve te thjeshte qe ndjekin programin dhe reaguan ashper ndaj produksionit,nje kengetare shume e famshme ka ngritur dyshimet e veta.

Po flasim per Dafina Zeqirin qe nepermjet story-t ne Instagram ngre pikpyetjen mbi BBV se si ka mundesi qe dolen dy nga banoret me te dashur te publikut

“DJ PM dhe DJ Dagz. Big Brother nuk është argëtues pa juve djema! Njerëzit më të dashur të publikut dolën? Budallallëqe”

Të ngjashme