Kryefjala Logo

Dafina Zeqiri: “Edhe Monroe ka bërë ndërhyrje estetike dhe të gjithë i thonë je origjinale”

29 Qershor, 2022 | 10:55 am

Dafina Zeqiri duket se po e vuan shumë faktin që të gjithë janë duke i vënë në dukj ndërhyrjet e saj estetike në fytyrë dhe në trup. Këngëtarja e njohur është duke u justifikuar tek fansat e saj se ajo është personazh publik, lodhet nga koncertet e saj dhe herë pas herë i duhet të bëje ndonjë ndërhyrje për të qenë në top formë.

Duffye ka treguar se ndërhyrjet e saj të para me botox e filler i ka bërë në moshën 28 vjeçare, ndërsa hundën dhe gjoksin i ka bërë në moshë më të vogël.
60A51928 0ECA 4F44 B1F0 023BE1BB9B1B D8AF4D66 5C6E 4079 97E7 AC741E38606D

Dafina Zeqiri është nga të parat personazhe publikë që ka bërë ndërhyrje estetike dhe që i ka pranuar ato edhe në media. Sot botoxi dhe filler nuk është më lajm pasi të gjithë personazhet i kanë bërë disa rregullime të vogla, vetëm ajo që u kërkojmë është që mos të na thonë se janë bio, se në arkiva gjejmë kollaj foto të tyre sot dhe dje.

 

Të ngjashme