Kryefjala Logo

Dafina Zeqiri e nis mëngjesin me këngën e kësaj kolegeje shqiptare

2 vite më parë

E çuditshme por e vërtetë, Dafina Zeqiri nuk e fillon mëngjesin me këngët e saj por me atë të Beatrix Ramosaj. Në fakt tani që po e mendojmë gjatë nuk është dhe aq habi pasi këtë këngë e ka krijuar partneri i saj, Dj Geek.

Bëhet fjalë për projektin më të ri muzikor “ Ma shumë se ti” që këndohet nga Beatrix Ramosaj. Dafina e ka mbështetur gjithnjë Trixën dhe për më tepër tani që ajo po përflitet akoma edhe më shumë në rrjetet sociale.

4D6A11DA 8DF4 4048 9D7A 234E38FBC3A7

Nga video që Duffy ka postuar në Instastory shohim që është duke u grimuar, pasi me siguri edhe ajo është gati për të xhiruar këngën e saj të radhës.

Ju e dini çdo të thotë sezon veror për këngëtarët🤷🏻‍♀️

Të ngjashme