Kryefjala Logo

Dafina Zeqiri dhe Beatriks Ramosaj bën xing! Cila duket më bukur?

9 Korrik, 2022 | 9:23 pm

Ndodh shpeshherë që vajzat e showbizit të bëjnë xing njëra me tjetrën kjo për faktin që vishen nga të njëjtët stilistë.

Këtë herë e ka radhën Dafina me Beatrix. Trixa ka veshur në Big Brother një xhaketë të zezë me temina, të cilën sapo ja pamë të veshur.

Cilës i rri më bukur? Kush kopjoi kë? Këtë na i thoni ju. Gjithësesi le të themi që Trixa e ka veshur e para

D8311754 DD3A 47B4 B815 5EFBC6291266

020C06B6 D2E6 4F2E B44B E0099DABD843

Të ngjashme