Kryefjala Logo

Dafina Zeqiri arratiset me dashurinë e saj…

29 Shtator, 2023 | 2:56 pm

Pas ndarjes nga Dj Geek, jeta private e Dafina Zeqirit është komentuar kudo në media. Madje vetë Dafina na ka lënë të kuptojmë se e ka gjetur sërish dashurinë.

Së fundmi, një foto e bërë e bërë në aeroport duket se vërteton gjithçka rreth historisë së re të dashurisë së artistes më të përfolur të momentit.

”Indeksonline” ka arritur të sigurojë një foto ku këngëtarja shfaqet krah një djali të panjohur teksa bisedojnë dhe i mbajnë duart njëri-tjetrit. Me siguri pa nisur mirë punën për sezonin e dimrit Dafina ka vendosur të largohet me partnerin e saj.

IMG 7615

Të ngjashme