Kryefjala Logo

Dafina shkëmben puthjen e parë në buzë me partnerin e ri…

31 Tetor, 2023 | 8:40 am

Dafina Zeqiri dhe Kreshnik Gjergji janë një nga çiftet më të komentuar të cilët duket se po e shijojnë romancën e tyre edhe publikisht.

Ka qenë Kreshniku këtë herë i cili ka postuar një video ku shfaqet duke u puthur në buzë me këngëtaren, një moment tepër romantik që e ka ndarë me ndjekësit e tij.

Sigurisht videoja u ripostua në story edhe nga Dafina, ndërsa komentet kanë qenë të shumta. Thuhet gjithashtu se çifti do ta kurorëzojnë në martesë lidhjen e tyre.
IMG 8697

Të ngjashme