Saturday, October 16, 2021

Latest Posts

Dafina ngacmon fansin ne koncert dhe e paralajmeron: Mos i kallxo Geek-ut!

Tashme me ardhjen e sezonit veror kane filluar edhe koncertet. Dafina Zeqiri eshte nje nder emrat mjaft te dashur ne muzike dhe axhenda e saj eshte full me koncerte.

Se fundmi ne rrjet po qarkullon nje video e Dafines ne koncert e cila i shkel syrin nje fansi. Pas kesaj vazhdon duke kenduar dhe i afrohet serish: Mos i kallxo Geek-ut”- i thote ajo duke i bere zemren me duar.

Nderkohe qe Dj Geek duket ne cep te skenes. Prej disa kohesh Geek dhe Dafina kane pranuar marredhenien e tyre dhe nuk ngurrojne ta shprehin edhe ne rrjetet sociale.

Latest Posts

Don't Miss