Kryefjala Logo

Dafina në aksion! Po kërkon nuse për kunatin e saj…

9 Dhjetor, 2023 | 5:29 pm

Dafina Zeqiri nuk ka ngurruar të bëjë publike lidhjen e saj me Kreshnik Gjergjin. Ndonse tani na ka prezantuar edhe me kunatin e saj, vëllain e Kreshnikut.

Dafina ka publikuar një foto të tij, ku përbri shkruan: “Duke dashur të sistemojë Arian Gjergjin. 1. Rri me ty tek parukieri 6+ orë. 2. Çohet herët vet dhe të pyet a do të hash mëngjes. 3. Çdo ditë të sjell lule. 4. Të bie të bëhesh kunat me Dafina Zeqirin“.

Vajza, shiheni një herë mbase u troker fati edhe ju!
16C13326 9540 4909 898D 2AFEC5D873C8

Të ngjashme