Kryefjala Logo

Dafina ja lyp apo ja lypin të gjitha?!

7 Qershor, 2022 | 4:43 pm

Nëse i hedh një sy të gjitha bashkëpunimeve që Dafina Zeqiri ka me koleget vajza, janë të gjitha tejet provokuese. Ajo do të publikojë së shpejti duetin e saj me Kidën, “Luje belin” dhe nga fotot promovuese të videos vumë re që vajzat janë veshur “matchy-matchy” por shfaqen shumë afër njëra-tjetrës.

01D5D129 FF89 4D6F 8B51 07D6E6EF0AA6

Skena provokuese ka patur edhe në këngën “Thirr Policinë” pjesë e albumit “Pop Art” të Arilena Arës, ku Dafina dhe Arilena preken e puthen gjatë klipit.

C1B293F8 28AD 4883 8F21 61C073AE1F55

D05808D3 94E6 4E2B ACFB AA5D2A408CE8

Edhe me Taynën (ndonëse nuk flasin më) nuk kanë munguar skena të tilla provokuese…

F406F2B1 ECDC 4AB5 A853 CF7FD73D0085 BDCCF7C1 93F8 4329 8486 D606E5998D2B

Tani nuk e dimë nëse Dafina ua lyp apo ja lypin?! (Se mos e keqkuptoni dmth)… Duetin koleget e saj, por që gjithnjë vjen ndryshe në këngët e saj kjo është pak por e sigurt.

Të ngjashme