Kryefjala Logo

Dafina i përgjigjet kritikave për këngën e saj të fundit me Kidën

18 Qershor, 2022 | 8:11 pm

Dafina Zeqiri dhe Kida sollën bashkëpunimin e tyre të parë dhe publiku u zhgënjye.
Nuk e dimë ekzaktësisht çfarë prisnin më shumë por dimë se nuk është hiti i kësaj vere 2022.

Të dyja kanë vazhduar me planet dhe koncertet e tyre verore por e para që theu heshtjen ishte Dafina.
Në TikTok ajo ka treguar komentet negative të njerëzve dhe u përgjigjet me :”Oh vërtet?Çfarë prisnit më shumë?Kërce e mos të ta ndjejë”

Të ngjashme