Kryefjala Logo

Dafina gjen zëvendësuesin e Dj Geek…

12 Shtator, 2023 | 10:25 am

Rrugët jetësore por edhe ato profesionale mes Dafina Zeqirit dhe DJ Geek u ndanë përfundimisht. Pak kohë më parë Dj Geek bëri një falënderim publik duke nënvizuar se do të vazhdojë aktivitetin e tij i pavarur.

Por nga labeli i Dafinës nuk ka vonuar shumë gjetja e zëvendësimit dhe tani e tutje DJ do jetë Dandara, ai që do të shoqërojë artisten në evente koncertore.

“Është zyrtare. Duam t’i urojmë mirëseardhjen publikisht anëtarit tonë më të ri, DJ Dandara në familjen tonë’, thuhet në njoftimin e MoneyZ.

IMG 6891

Të ngjashme