Kryefjala Logo

Dafina edhe bën dhurata edhe i përdor për vete…

2 vite më parë

Dafina Zeqiri pak ditë më parë i bëri partnerit të saj, Dj Geek një dhuratë shumë të shtrenjtë por mbi të gjitha të preferuarën e tij. Ky motor Vespa i verdhë është dhurata e ditëlindjes për partnerin e saj (ditëlindje e cila do të festohet në shtator, se atëherë e ka).

Po nejse nuk është ky thelbi, Dafina është njëra nga ne. Ajo e ka përdorur motorin e Dj Geek edhe për të bërë një set fotosh, madje është kombibuar fiks me ngjyrat e tij.

189D9157 515A 439A 8CA7 DDDAE7898BB4C94CAC97 08EF 4616 A4D2 8F3EE9E56FBD

“Le të përfitojmë nga Vespa e burrit tim” shkruan Duffy në këtë set fotosh dhe me thënë të drejtën për disa foto të tilla kaq stil të njëjtën gjë do bënim të gjithë…

P.s Madje dhe vet Dj Geek i ka pëlqyer fotot…

Të ngjashme