Kryefjala Logo

Dafina e heq nga Instagrami, Beatrix: Ik motër!

27 Gusht, 2023 | 10:21 am

Dafina Zeqiri ka hequr nga “Instagrami’ ish-partnerin e saj Dj Geek dhe Beatrix Ramosaj. Pas këtij veprimi ka ardhur edhe reagimi i Beatrix, e cila ndodhet prej disa javësh në SHBA. Trixa bën të ditur se nuk ka hequr asnjë person nga ky rrjet social, duke lënë të kuptohet se ishte Dafina ajo që bëri këtë veprim.

Po ashtu, ajo thotë se mes tyre nuk ka pasur asnjë tension e se për të ka pasur vetëm dashuri dhe respekt.

“Nuk kam hequr nga lista e ndjekësve asnjeri. Dua të sqaroj se nuk ka asgjë tjetër përveç dashurisë dhe respektit nga ana ime. Dhe nuk ka pasur kurrë ndonjë tension apo çështje për të cilat jam në dijeni! Por ti bëj atë që di, ik motër“…

IMG 6197

Të ngjashme