Thursday, December 2, 2021

Latest Posts

Dafina dhe lluksi:Nuk do e besoni sa i kushton vetem rripi

“Dafine moj” eshte albumi i Dafina Zeqirit qe sic parashikohej po thyen rekorde ne shikime Youtub-i,postime neper rrjete sociale dhe media.

Dafina eshte kujdesur te sjelle muzike te mire dhe bashkepunime me kengetaret dhe reperat me te mire te skenes Shqiptare.Cdo gje e menduar deri ne detaj njesoj sic punojne vetem profesionistet.

Ne detaj eshte kujdesur edhe per pamjen e saj,grimin,floket dhe veshjet duket si nje trend qe i hapin rrugen vajzave te tjera per tu frymezuar.Por e dini sa shpenzon Dafi?Shume!

Vetem nje rrip qe ka vendosur ne videoklipin me Mc Kreshen i kushton plot 420€ sipas faqes ShqipCloset.

Kshu pra njerez dhe te mendosh qe ai rripi ne brez te Dafines kushton sa rroga ime bashke me siguracione.

Latest Posts

Don't Miss