Kryefjala Logo

Dafina dhe Ledri hahen “dhëmbë për dhëmbë”…

28 Gusht, 2023 | 10:10 am

Janë kryefjala e ditëve të fundit… E kemi fjalën për Dafina Zeqirin dhe Ledri Vulën të cilët duket se e këtë herë e mbyllën totalisht miqësinë me njëri-tjetrin, duke u hequr nga rrjetet sociale. Por kjo verë mund të quhet padiskutim e tyre pasi të dy janë artistët që kanë publikuar më së shumti këngë e klipe. Ledri publikoi pak kohë më parë albumin e tij “Një goat për ty”, ndërsa videoklipe vetëm këtë periudhë vere ka publikuar 8 copë.
Në të njëjtën linjë është edhe Dafina e cila ka bërë një përmbledhje të kësaj vere dhe na rezulton se këto tre muaj ka publikuar 9 këngë e klipe të reja. Disa prej tyre edhe hite shumë të forta…

A nuk mund t’i quajmë ata të dy rivalë edhe në këtë drejtim?!

Të ngjashme