Kryefjala Logo

Dafina dhe Geek shfaqen së bashku pas fjalëve për ndarje

18 Mars, 2023 | 9:36 am

Ditët e fundit është diskutuar ndarja e Dafina Zeqirit dhe Dj Geek, pasi kishin fshirë fotot dhe nuk ndiqen më në Instagram.

Por së fundmi dyshja janë shfaqur bashkë në një koncert dhe videot janë bërë repost nga vetë Dafina.

Tani ose Dafina këtë “ndarje” po e përdor si fushatë për albumin e ri, ose çifti janë ndarë dhe po punojnë derisa Dafina të gjejë një tjetër menaxher dhe DJ.

FACF1530 F8E2 4F66 A261 638E1B9B5813

867E8020 0B7C 4729 AF15 99816316996D

Të ngjashme