Kryefjala Logo

Dafina bën një tatuazh dedikim dhe jo nuk është për Geek!

2 vite më parë

Dafina ka treguar se ka bërë një tatuazh dedikim, e ndonse të gjithë menduam se e ka për Geek, në fakt jo!

Ajo e ka bërë për shtëpinë e saj diskografike, dhe madje në mes të gjoksit. Tashmë Dafina e ka treguar se është e apasionuar pas tatuazheve e në trupin e saj vështirë të gjesh vend të lirë.

Prej disa kohësh ajo ka zyrtarizuar lidhjen me Dj Geek dhe janë kudo së bashku! Madje janë kthyer në një ndër çiftet e preferuar. Por a do të bëjnë një tatto bashkë kjo mbetet për tu parë!

2D5CAC8A 71EB 426E 9973 53C3E82ABA90

E9695FB4 09D3 4D52 9F99 4F425ECFF20A

Të ngjashme