Kryefjala Logo

Çunat që kanë qejf Encën të mblidhen këtu!

2 vite më parë

Enca Haxhia ka dy kërkesa për djalin që do lidhet me të. Ai nuk ka nevojë të jetë bukurosh, i gjatë, pasanik e më the e të thashë pasi Enca kërkon vetëm diçka. Ai duhet të dijë të gatuaj.

Po, Po e kemi shumë seriozisht dhe pa shaka ose më saktë po citojmë Encën e cila këtë fakt e ka ndarë me të gjithë fansat e saj në Instagram duke shkruar:

”Seriozisht i dashuri ose bashkëshorti im i ardhshëm duhet të gatuaj përditë gjëra të mira ose do më duhet t’ja kërkoj dikujt tjetër”…

5B2001A4 36DD 403D AA29 6C40A98C381C

Kjo është kërkesa e parë e Encës, ndërsa kërkesën e dytë e ka lenë pak evazive dhe lë hapësira për komente, por në këtë rast ne po i kursejmë komentet tona, ndërsa ju mund ti bëni ato pa pikë problemi.

BDC09897 D97B 4B5C 91E5 F192F35515F6

😒🤔🤫… po e lemë me kaq!

Të ngjashme