Kryefjala Logo

Çudia ndodhi, Elvana Gjata festoi!…

2 vite më parë

Duhet ta shënojmë në kalendar këtë ditë se në 99% të rasteve është ajo që na bën të kërcejmë, ndërsa mbrëmë ndodhi e kundërta, Elvana Gjata më në fund festoi.

Pas sfilatës së mikut të saj, Valdrin Sahiti, Elvana dhe të gjithë të ftuarit e pranishëm kanë festuar në një nga klubet e Prishtinës ku në pjesën më të madhe të rasteve u dëgjuan hitet më në zë të Elvanës.

Nëse do të hapje storyt e personazheve të njohur ishin të gjitha me Elvanën ose dedikuar artistes së njohur, sepse atë nuk e shohim “si parja e kuqe” në cdo event të Tiranës apo Prishtinës.

25F17B6B 6DA6 454F 89DF 511800EE143A A943687D 46C9 45BA 90EA 52DC4AD8BF82 E7DD3D39 BD69 4FAB AF3B 050C0D35056C 32D7F6D2 3F44 41FE A05B AEAC82C6193E 639768F9 E77C 432D 964C 989D369A2C0B

Dhe siç e thotë edhe Olti Curri (ai që nuk flet kot) Elvana Gjata është tjetër standart…

P.S ndërsa unë (që s’po e them emrin, se ndoshta ja fus edhe kot) mendoj që kur Elvana Gjata shfaqet në evente, këto biçim personazhesh “gjasme të përfolur” të momentit do bënin mirë mos të dukeshin vërdallë…

Të ngjashme