Kryefjala Logo

Ç’po ndodh mes Jorit dhe Noizyt?

10 Maj, 2023 | 5:40 pm

Jori ka publikuar pak ditë më parë një video teksa kërcen me këngën e Noizyt. Por ditën e sotme, dyshja na kanë ngritur dyshime.

Noizy ka publikuar një snapchat, ku në një jaht duket Jori nga larg, ndërkohë që edhe Jori ka publikuar foto të një jahti.

Ndoshta dyshja po xhirojnë ndonjë klip, apo mes tyre ka nisur një romancë? Kjo mbetet për tu parë…

8EF83042 4048 430D 8C68 16C95972C747

8F09C7EF 7E59 4427 83DA 0C35511FEFE4

Të ngjashme