Kryefjala Logo

Ç’po ndodh me jetën e tij personale? Redon Makashi flet hapur në Zemër Luana

26 Dhjetor, 2022 | 12:36 pm

Redon Makashi ishte një nga të ftuarit specialë të spektaklit të argëtimit “Zemër Luana” me autore dhe moderatore Luana Vjollcën, e cila vendosi që këtë mbrëmje tua dedikojë të rinjëve që qëndrojnë në “Shtëpinë e të rinjve” në Shkodër dhe të moshuarit nga “Shtëpia e të moshuarve”.

Pas performancës spektakolare të Redonit, autorja Luana Vjollca nuk mund të mos e pyeste këngëtarin për planet e tij për 2023 dhe për jetën personale dhe ai u shpreh kështu:

“Ishte nje kenaqesi qe ndodhem ne kete tryeze i uroj gjithe shqiptaret gezuar krishtlindjet, planet jane te shumta, kur flet shume nuk behet asgje.”

Kështu përfundoi Redoni drejtuar lajmeve të fundit për lidhjen e tij e cila sipas tij pasi doli në lajme e u fol shumë nuk doli për mirë.

Të ngjashme