Ç’po ndodh? Fifi puthet në buzë me këngëtaren shqiptare

2 muaj më parë

Një foto e publikuar në instagramin e “Zemër Luana” na ka habitur paksa. Fifi shihet teksa puthet me Big Mamën ku i ndan vetëm një xham në mes.

Fotoja shoqërohet me pyetjen; Çfarë po ndodh, por duket se nami qenka bërë sonte. Ama sesi ka ndodhur na mbetet të shohim sonte.

Ndonse e dimë që Fifi dhe Big Mama janë dy këngëtare energjike dhe pa filtra.

Të ngjashme