Kryefjala Logo

Cozman prezanton per here te pare te dashuren!

8 Qershor, 2021 | 10:16 am

Pas ndarjes nga Tuna, Cozman eshte shkeputur nga showbizi dhe ka mbajtur cdo gje sekrete. Nje lidhje te cilen ai duket se e vuajti shume.

Tani me Tuna eshte bere nene per here te dyte, nderkohe qe edhe Cozman ka prezantuar te dashuren e tij. Ai ka publikuar nje foto ne Insta Story dhe shohim se ajo nuk i perket showbizit.

Cozman prej disa kohesh eshte zhvendosur ne Londer.

0AEF09DA 345F 4AF5 B7CD 22B54EDE5231

Të ngjashme