Kryefjala Logo

Cozman nis pushimet po vajza që ka në krah nuk është Tuna…

22 Gusht, 2023 | 1:32 pm

Tuna dhe Cozman kanë qenë një nga çiftet më të përfolura të showbizit, pasi historia e tyre ka qenë gjithnjë “on & off”. Pas ndarjes nga Patris Berisha, Tuna dhe Cozman u rikthyen për një bashkëpunim të ri muzikor dhe mediat filluan aludimet e para se mes tyre mund të kishte më shumë se muzika.( Edhe teksti i këngës “I huj” tregonte qartësisht historinë e tyre të dashurisë)

Por jo sot reperi ka postuar një foto nga Dhërmiu dhe vajza që e shoqëron nuk ngjan aspak me Tunën, për më tepër që këngëtarja ka postuar në Instagram foto e video me fëmijët e saj.

IMG 6077

Të ngjashme