Kryefjala Logo

Çmimi marramendës që do të marrë fituesi i “Big Brother Vip Kosova”

1 vit më parë

Ai që do të shpallet fitues i Big Brother VIP Kosova, do të marrë plot 200 mijë euro.

Plot 200 mijë euro!

Big Brother VIP Kosova bëhet për herë të parë në Kosovë dhe pritet të nisë këtë vjeshtë. Prezantues i këtij produksioni do të jetë gazetari, Alaudin Hamiti i cili ka bërë publik këtë lajm.

F5D12D34 9572 429D AFB2 13EC3B186F68

 

 

Të ngjashme