Kryefjala Logo

“Çmendet” Instagrami i Luizit. 200 mijë followers në më pak se 24 orë…

29 Prill, 2023 | 10:39 am

Jo vetëm Luiz Ejlli si personazh por edhe Instagrami i tij u kthye në sensacion gjatë këtij Big Brotheri. Këngëtark arriti të fitonte mbi 600 mijë ndjekës, por Instagrami i tij u mbyll për shkak të shumë peripecive. Megjithatë partnerja e tij Kiara Tito i ka hapur Luizit një profil të ri në Instagram dhe për më pak se 24 orë adresa e këngëtarit ka më shumë se 200 mijë ndjekës.Edhe pak ditë na ndajnë ngs finalja e madhe e Big Brother dbe duket qartazi se cili do të jetë fituesi i këtij edicioni të dytë të BBV.

02364C3E CC2B 4AF7 8B92 62C78969945B

Të ngjashme