Kryefjala Logo

Cllevio Serbiano i ka shkaktuar Noizyt frike dhe ankth, policia e arreston në aeroport.

8 muaj më parë

Reperi i njohur i Tik-Tok-ut Kleviol Ahmeti është arrestuar sot në Rinas. Ndalimi i tij nga forcat e policisë u bë pas një denoncimi të reperit Rigels Rajku, ose siç njihet ndryshe me emrin Noizy.

Sipas denoncimit, Ahmeti e ka përndjekur Noizyn, duke i shkaktuar këtij gjendje ankthi dhe frike.Noizy e ka bërë denoncimin me 13 Prill, së bashku me të atin, Bashkim Rajku, duke theksuar se Clevio e ka kërcënuar në TikTok se do e vrasë.

Kleviol Ahmeti, i njohur ndryshe si Cllevio Serbiano, është vënë në prangat e Policisë së Shtetit edhe më herët në 2022v pasi ka thyer masën e sigurisë “arrest me burg”.

Të ngjashme