Kryefjala Logo

Cllevio deklaron live : Makina e djegur e Noizyt është Maybach jo Ferrari

13 Gusht, 2023 | 12:18 pm

Ditën e sotme në media ka qarkulluar me shpejtësi lajmi për djegien e Ferrarit të Noizyt, ku thuhet se ka qenë me porosi të Cllevios.

Pas kësaj Cllevio ka dalë në live në Tik Tok ku thotë: no Ferrari, no Ferrari, Maybach RIP”. Duke treguar se është djegur tjetër makinë dhe jo Ferrari.

Të ngjashme