Kryefjala Logo

Cindy Marina, elegante e plot finesë habit publikun dhe rrëmben kupën e “Dance with me”

19 Shtator, 2022 | 10:43 pm

Mbrëmjen e sotme ka filluar “Dance with me” ku konkurrentët kanë shprehur gjithë talentin e tyre. Por sa ja kanë dalë?

Pas Anita Haradinaj që shkëlqeu, ish Miss Univers Cindy Marina, ose partnerja e djalit të Jozefina Topallit u paraqit me plot finesë dhe elegancë. Ajo u komplimentua nga juria pasi shkonte mjaft mirë me balerinin.

E pra Cindy duket se është e lindur për skenë dhe kërcimi qenka një pikë e fortë e saj. Madje fituan edhe kupën e parë! Tashmë gara po bëhet tepër e madhe!

Të ngjashme