Kryefjala Logo

Çiljeta Xhilaga zbulon detajet nga marrëdhënia me Alban Hoxhën: Jetojmë të katërt!

12 Maj, 2022 | 11:02 am

Injtervistat e saj janë mjaft të rralla, ama interesi për të është I madh. Çiljeta Xhilaga ka folur në “Goca dhe Gra” për marrëdhënien e saj 7 vjeçare me Alban Hoxhën, portierin e Partizanit.

Ajo ka treguar se prej kohësh bashkëjetojnë me të, Fernandon dhe djalin e Albanit. Ajo ka treguar se ka një marrëdhënie shumë të mirë dhe me të voglin aq sa nuk e ndan dot nga biri I saj.

Në anën tjetër Çiljeta ka treguar se është bërë mjaft familjare duke hequr dorë pjesërisht edhe nga koncertet e showbizi. Është 100% e fokusuar tek familja dhe kjo duket qartë. Por gjithësesi nuk ngurron as të tregojë se ka dëshirë të rikthehet me një tjetër bashkëpunim me Ingrit Gjonin.

Të ngjashme