Kryefjala Logo

Çiljeta poston foton e parë me djalin e Alban Hoxhës!

2 vite më parë

Në një intervistë Çiljeta Xhilaga ka treguar se jeton bashkë me portierin Alban Hoxha, djalin e tij dhe të sajin. Madje djemtë nuk i ndante.

Tani më sapo ka ardhur postimi i parë i saj me djalin e Albanit. Ajo ka publikuar një foto me të dhe me Fernandon dhe shkruan: Me djemtë e mi!

Pra Çiljeta nuk ka ngurruar që edhe djalin e portierit ta quaji si fëmijën e saj. Në gjest ky që është komentuar pozitivisht edhe nga ndjekësit.

37538825 A830 4140 BF22 ED529CDC9A14

Të ngjashme