Kryefjala Logo

Çiljeta me fjalë zemre për motrën Gjoni:”Të dua Ilda e të gjithëve”

2 muaj më parë

Çiljeta Xhilaga ka bërë një postim prekës për ndarjen nga jeta të motrës së Ingridit dhe Inis Gjonit, Ilda Gjoni.

Ajo shkruan:“Ne fakt nuk do te doja te postoja kurre per ikjen tende ne rrjete sociale sepse asgje e thene nuk zgjidh dot më asgje …e as te thoja fjale trishtimi per ty apo te lexoja fjale ngushellimi per ty qe zemra ime s’do qe t’i pranoje ne realitet sepse duke te njohur ty e di shume mire qe tani do na thoje te gjithave vishuni bukur dhe beni nje party me muzike per mua.

Gjithsesi dikush me heret apo dikush me vone…. Mirupafshim ne jeten e pertejme deri ateher ti vallezo me engjejt, Te dua Ilda e te gjitheve”

Të ngjashme