Kryefjala Logo

Çiljeta fotografon në qiell objekte misterioze.

21 Tetor, 2022 | 2:49 pm

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga ka bërë një postim që ka tërhequr vëmendjen. Ajo ka parë në qiell një objekt misterioz, e ka fotografuar e përbri shkruan:

“Vetëm mua mund të më ndodhë, që sa çohem nga gjumi të dal si njeri normal të më dalin këto gjëra para syve dhe të kthehem në shtëpi si njeri jo normal. Cfarë të jetë kjo tani, avion nuk është se nuk kishte tym mbrapa dhe me sy të lirë lëvizte në linjë jo të drejtë”.

Pra dikush mund ti japë shpjegim kësaj pyetje? Ndonse ka shumë njerëz që ankohen se shohin gjëra të çuditshme në qiell.

C5631281 3680 4017 91DE 1150E299DDF0

Të ngjashme