Kryefjala Logo

Cili prej çifteve të Love Island Albania është i vërtetë? Ja kë zgjedhin lexuesit e Kryefjala.com

13 Tetor, 2023 | 12:13 pm

Të dielën e kaluar, gjatë prime show-t Luana Vjollca lajmëroi se edhe pak javë kanë mbetur nga finalja e Love Island Albania.

Ditën e djeshme u bë rikrijimi i cifteve ku duket se disa prej tyre ndërruan partner. Aktualisht çiftet janë: Xhesiana – Denis, Ueda – Arlind,Erida – Alex,Amadea – Haris, Aishah – Everaldo, Xhesika – Xhuliano.

Kryefjala.com ka bërë një sondazh në faqen e Instagramit, për çiftin që duket më i vërteë sipas lexuesve tanë.

Mes Aleksandros-Erida dhe Ueda-Arlind kanë përzgjedhur këta të fundit me 67%.

7A3B4062 ECA9 451D B51F BD71A016134D

Mes Denis-Xhesjana dhe Xhulio-Xhesika, kanë zgjedhur sërish këta të fundit me 55%.

394FB534 E408 4714 9A27 7B9AF3B06771

Mes Amadea-Haris dhe Aishah-Everaldo kanë zgjedhur me 67% Amadea dhe Haris.

9836DC64 637C 4DFE B659 09D7BCE120ED

Duket se mes 6 çifteve kurorën për çiftin e vërtetë e mbajnë me 67% Amadea-Haris dhe Ueda-Aleksandros.

Të ngjashme