Cilet jane ish banoret qe refuzuan ftesen e ditelindjes se Big Mames?

9 muaj më parë

Grupet nuk ngelen ne shtepine e famshme te Big Brother Vip por edhe jashte duket se vazhdojne ndarjen qe u krijua brenda.

Mbremjen e djeshme Big Mama ka festuar ditelindjen dhe mes festes me shume te ftuar u vu re se nga ish banoret ishin vetem ata qe qendruan krah Ilirit duke munguar keshtu miqte e Donaldit.

Kujtojme se dhe pak dite me pare ne darken e pergatitur nga Ilir Shaqiri,Donaldi dhe miqte e tij munguan.

Po Trixa pse nuk shkon tani,nuk e ftojne apo i mban ”nderin” akoma ish-it qe nuk pati mundesi ta kishte as te dashur 24 ore?

Të ngjashme