Kryefjala Logo

Cila është vajza që po përflitet si e dashura e Princ Lekës?

2 muaj më parë

Princ Leka dhe Elia Zaharia duket se i kanë dhënë fund martesës së tyre. E mesa duket Leka jo vetëm është ndarë nga Elia Zaharia, por ka krijuar edhe një lidhje të re dashurie.

Burime pranë “Living” thonë se pas aparatit qëndron e dashura e re e Lekës, të cilën ky i fundit e ka bërë tag edhe në postimet e tij.

Bëhet fjalë për Blerta Celibashin, që punon si gazetare për marrëdhënien me median dhe që është e angazhuar duke i bërë foto gjithë kohës Lekës.

Nuk dihet nëse Leka e ka tradhtuar Elian me fotografen e tij, çka mund të ketë shtyrë dhe ndarjen e tyre, apo Leka është lidhur me të më pas./Tema

Të ngjashme