Kryefjala Logo

Cila është konkurrentja e re që pritet ti bashkohet BB VIP?

23 Shkurt, 2024 | 5:05 pm

Një tjetër personazh pritet t’i trazojë më tej ujërat e të krijojë ‘rrëmujë’ në shtëpinë më të famshme të BB VIP.

Burime ekskluzive për Iconstyle po flasin për Renee, një personazh në TikTok që ka tërhequr vëmendje me deklaratat dhe mendimet moskokëçarëse për tema të ndryshme apo situata. Ajo njëkohësisht është edhe mbesa e influencuesit të modës, Elton Ilirjanit dhe vajza e aktores dikur shumë të njohur Julia Ilirjani.

Nga sa kemi parë në rrjete sociale, Renee është një vajzë çapkëne që mundohet ta shijojë në maksimumin jetesën në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Të ngjashme