Kryefjala Logo

Çifti më i ri i showbiz-it shqiptar do të bëhen prindër për herë të parë

2 vite më parë

Robin Krasniqi i ka dhënë fund disa ditë më parë beqarisë. Por lajmet e bukura për të dhe partneren e tij nuk kanë të sosur.

Marigona është në pritje të ëmbël dhe shumë shpejt do të bëhet nënë. Ata vendosën që gjininë e fëmijës së tyre të parë ta zbulonin pikërisht në ditën më të bukur të jetës atë të dasmës.

Kur gjithçka u ndriçua me blu atëherë të pranishmit mësuan se çifti i ri do të bekohej me një djalë.

CBF0B1F8 08C3 4092 9CB3 0A4846B2CD65

Nga ana tjetër boksieri i njohur i ka shprehur dashurinë bashkëshortes së tij të re me një dedikim tepër emocionues.

4F9AFEE9 1637 47CE 9EA7 0C138A3712EE

“Fitorja më e madhe dhe më e çmuar në jetën time!
Ti bëre që dashuria ta mposhtë krenarinë.
Faleminderit që ekziston dhe që nga tani ti je bashkëshortja ime”, ka shkruar Robini për Marigonën.

 

Të ngjashme