Kryefjala Logo

Çifti i njohur: “Me keqardhje ju njoftojmë se po ndahemi”

4 Qershor, 2022 | 5:05 pm

Shakira dhe Gerard Pique kanë konfirmuar se po i japin fund lidhjes së tyre 12-vjeçare.Pas tradhtisë së të Pique-s, këngëtarja kolumbiane dhe futbollisti i njohur kanë bërë me dije se nuk do ta vazhdojnë më raportin e tyre.

“Me keqardhje konfirmojmë se po ndahemi.Për mirëqenien e fëmijëve tanë, të cilët janë prioriteti ynë kryesor, ne kërkojmë respekt për privatësinë e tyre. Faleminderit për mirëkuptimin,” përfunduan ata.

Ata janë njohur në vitin 2010 asokohe Shakira ishte një nga këngëtaret më të komentuara për shkak të hitit “Waka Waka”.

1358F2C7 CFF3 4CF2 9CA4 C1E37238B166

Të ngjashme