Çfare tha Koço Devole per BB VIP gjashte vite me pare.

3 muaj më parë

Ne nje interviste te disa viteve me pare me Ermal Mamaqin ka qene i ftuar Koço Devole.

Ermali e pyet ne nje moment nese Koço do te merrte ndonjehere pjese ne Big Brother dhe ai shume pozitiv pergjigjet se pse jo,nese do te behej me personazhe te njohur edhe do te hynte.

Ta dinte Koço Devolle se gjashte vjet me vone ai Big Brother qe ai permend do behej realitet,pyetja jone eshte: “A do hynte Koço Devolle vertete ne kete Big Brother Vip”?

Të ngjashme