Cfare po ndodh? Vidhet Instagrami i Alberije Hadergjonaj

11 muaj më parë

Shume personazhe te njohur kane rene pre e vjedhjes se rrjeteve sociale. E fundit ka qene Alberije Hadergjonaj.

Profili i saj me rreth 190 mije ndjekes eshte vjedhur dhe jane fshire te gjithe postimet. Vec kesaj ne bio eshte vendosur nje emer tjeter.

Nuk dihet se cili person fshihet pas kesaj por perbec cenimit te privatesise eshte nje dem i madh qe u behet personazheve te njohur dhe jo vetem!

Të ngjashme