Kryefjala Logo

Çfarë po ndodh? Loredana propozon për martesë Elvana Gjatën!

2 vite më parë

Loredana dhe Elvana Gjata janë dy emra të muzikës që shpeshherë tërheqin vëmendjen, imagjinoni pak kur bëhen bashkë! Së fundmi në një foto të postuar nga Elvana, Loredana I ka komentuar: “martona meniherë me ty”.

Duket se ky është propozimi I dytë që Elvana merr brenda javës, pasi rikujtojmë se pak ditë më parë një ndjekës I ka propozuar asaj duke I nxjerrë unazën në mes të koncertit. E pra Elvana një vajzë mjaft e bukur duket se ka gjithmonë shumë kërkesa.

Ndonse kuptohet që nga Loredana ka qenë një shaka .

FB6DBAD6 CB1F 4602 969B E61CDCD04429

Të ngjashme