Çfarë po ndodh? Donaldi i drejtohet Ylli Limanit: Je në borxh!

9 muaj më parë

Donaldi ka qenë së fundmi në Prishtinë ku është takuar me miq të tij, përfshirë edhe Ylli Limanin.

Donaldi ka ndarë një video në “Instastory” ku dëgjohet Ylli teksa i thotë se kënga “Besom” në bashkëpunim me Dj PM dhe Dagz ka shkuar afro 8 milionë klikime.

Ylli thotë se kënga e publikuar 4 vite më parë kishte 500 mijë klikime ndërsa tani ka arritur këtë shifër vetëm pasi u bë virale momenti ku Donaldi e këndonte në “Big Brother”.

“Je në borxh” shprehet Donaldi me humor.

Të ngjashme