Cfare po fsheh produksioni me largimin e qete te Melises? Zbulojeni tani

2 vite më parë

Diten e djeshme Melisa ka vendosur qe te largohet nga emisioni, gje qe eshte pranuar me lehtesi nga produksioni duke u percjelle me video kujtimesh.

Por situata jashte ne fakt nuk eshte aq e qete. Prej kohesh Melisa perflitet per nje lidhje me Andin e sapo keto thashetheme ose te verteta u bene kryefjale e dites ajo vendosi te linte emisionin.

Produksioni ka ditur dicka me shume se publiku, ndoshta kjo lidhje ishte e vertete dhe ata rane dakort me largimin e Melises ose e kane detyruar te largohet ne menyre qe mos u plaste bombe tjeter ne dore.

Sepse rikujtojme qe Melisa ishte nder te vetmet figura qe bente show dhe vetem ajo kishte ngelur pas largimit te vajzave te tjera.

Me ikjen e Melises edhe ritmi i emisionit bie por duket se produksioni zgjodhi qetesine dhe pranoi largimin e Melises me shume duartrokitje. Sec bombe do te plase ne vazhdim kjo mbetet per tu pare…

Të ngjashme