Kryefjala Logo

Çfarë po bëjnë vajzat e showbizit, 5 ditë para Vitit të Ri?

27 Dhjetor, 2023 | 12:49 pm

Nata e ndërrimit po afron, e bashkë me të personazhet shqiptarë kanë zgjedhur ta presin në mënyrat e tyre.

Disa kanë nisur të pushojnë e disa të tjerë janë ende në punë duke përgatitur programet e fundvitit.

Dafina Zeqiri ende po merret me koncertet e saj, ku tashmë mbrëmjet e fundit të vitit janë edhe më të ngarkuara.

70D85C36 74CC 4EA7 B7B4 2DAAF4598758

Elita Rudi vazhdon ende të merret me dhuratat e ti përgatisë ato për familjarët e saj.

E1535196 258A 4D38 B6AA 0B2A297D286D

Efi Dhedhes ka udhëtuar së fundmi drejt Prishtinës, ku gjithashtu nuk ka munguar as marketingu i rrjeteve të saj sociale.

D3D252C2 3B16 4F30 9CE8 009ACC1D1B3C

Jonida Vokshi krahas BB VK kujdeset edhe për të voglin e saj, ku shpesh herë e poston edhe në rrjetet sociale.

8CDE9A60 E5B0 4FEA 938E D622DCED0D99

Oriola Marashi, duket se akoma është duke punuar për photoshoot-et dhe sfilatat e saj.

16C96920 CCAB 470E 9DD9 4167AE16FB70

Bora Zemani dhe Semi Jaupaj kanë vendosur të kalojnë më shumë kohë mes shoqesh, ku nuk kanë përfunduar as darkat me njëra tjetrën.

92561C1F 6CFC 4AF1 80B1 12D6A6B46F19

Të ngjashme