Çfare nuk shkon ne puthjen mes Donaldit dhe Beatriksit?

10 muaj më parë

“E haaapiiii” bertiste njehere e nje kohe Rudina Magjistari dhe ne sot themi “E puuthiii” Donaldi,Trixen.

Jo nuk u puthen,e puthi sepse nga video duket Donaldi qe perpiqet gjithe kohes mbi nje Beatrix qe fle me sy hapur.

Puthja e njeanshme zgjati rreth 60 sekonda dhe ajo qe u vu re ishte se me i apasionuari ishte Donaldi ndersa Trixa si ajo qe ka treguar keto dite ne shtepi,e qete,pasive,si nje orendi shume e bukur shtepie.

Duhen dy veta per tango por dy edhe ne nje puthje dhe nga kjo qe shohim,kemi vetem nje Donald qe kerkon pasion,kontakt fizik dhe ledhatime.

Zgjohu Betrixa se dhe bukuroshja e fjetur nuk i rezistoi dot puthjes se princit!

Të ngjashme